| Μονωμένο | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65 ~+200°C, -65 ~+250℃ |
| Χαρακτηριστικά | Αντοχή στη θερμότητα, Αντοχή στη διάβρωση |
| Διαθέσιμο χρώμα | Μωβ, Πράσινο, Γκρι, Μπλε, Πορτοκαλί, Λευκό, Κίτρινο, Κόκκινο, Μαύρο |
| Αριθμός πυρήνα | Μονοπύρηνος |
| Εφαρμογή | Εσωτερική καλωδίωση για τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό |
|---|---|
| Αγωγός | Προσαραγμένος ασήμι χαλκός |
| Μόνωση | Τεφλόν PTFE που μονώνεται |
| Πλεονέκτημα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60 ~+250 βαθμός |
| Εφαρμογή | Για τον υπαίθριο φωτισμό, ηλεκτρικά μηχανήματα |
|---|---|
| Υλικό αγωγών | Ασημένιος χαλκός |
| Μόνωση | Τεφλόν PTFE που μονώνεται |
| Πλεονέκτημα | Αντίσταση θέρμανσης |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃~+250℃ |
| Εφαρμογή | Για τα αυτοκίνητα καλώδια, υπαίθριος φωτισμός, ηλεκτρικά μηχανήματα |
|---|---|
| Υλικά αγωγών | Ασημένιος ή νικέλινος χαλκός |
| Μονωμένος | Μόνωση PTFE |
| Πλεονέκτημα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση, κρύα αντίσταση |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃ ~+250℃ |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επάργυρος χαλκός ή επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | ΠΕΠ |
| Ονομαστική τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή χαμηλότερος |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Αριθμός πυρήνα | 1 πυρήνες, 2 πυρήνες, 3 πυρήνες, 4 πυρήνες, 5 πυρήνες.. |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική σύνδεση |
|---|---|
| Μόνωση | PTFE που ντύνεται |
| Condouctor | Καλυμμένος ασήμι χαλκός |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Μέγιστη θερμοκρασία | -60℃~+250℃ |
| Μόνωση | Μόνωση FEP, ETFE, PFA ή PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~ +200°C, -60℃~250℃ |
| Χαρακτηριστικά | Θερμική αντίσταση |
| Διαθέσιμο χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Βιολετί, Πράσινο, Διαφανές, Γκρι, Μπλε, Λευκό, Μαύρο |
| Υπηρεσία | OEM ODM Αποδοχή |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 300V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Πυρήνας αριθμού | Μονή πυρήνα ή πολλαπλοί πυρήνες |
| Υλικά μόνωσης | FEP, PFA PTFE που μονώνεται |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία εργασίας | 200℃ ή 250℃ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Αγωγός | Καλυμμένο ασήμι καλώδιο χαλκού |
| Μετρητής καλωδίων | 32AWG~1/0AWG, που προσαράσσουν ή στερεό. |
| Μονωμένος | ETFE, FEP, PFA PTFE που μονώνεται |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία εργασίας | 150℃, 200℃, 250℃ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
| Αγωγός | Καλυμμένο ασήμι καλώδιο χαλκού |
| Μετρητής καλωδίων | μετρητής 20, που προσαράσσουν |