| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επάργυρος χαλκός ή επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 24 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | ΠΕΠ |
| Ονομαστική τάση | 600 V |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 22 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | AC 300V ή Κάτω |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 300V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Πυρήνας αριθμού | Μονή πυρήνα ή πολλαπλοί πυρήνες |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 300V ή κάτω |
| Εφαρμογή | Για ηλεκτρονικές συσκευές και συσκευές |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνω, Λανθάνω |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιος Χαλκός, Επάργυρος Χαλκός ή Επικασσιτερωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 24 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 600 V |
| Εφαρμογή | θέρμανση, Βιομηχανική, Ηλεκτρική, Για Οικιακές Συσκευές, Αισθητήρες θερμοκρασίας, Λαμπτήρες φωτισμού |
| Μόνωση | Μόνωση FEP, ETFE, PFA ή PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~+200°C |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Ανθεκτικός στη θερμότητα |
| Διαθέσιμο χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, ιώδης, πράσινος, γκρίζος, μπλε, άσπρος, μαύρος |
| Αριθμός πυρήνων | Ενιαίο πυρήνας ή Multicores |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | ΠΕΠ |
| Ονομαστική τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή χαμηλότερος |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Αριθμός πυρήνα | Ενιαίο πυρήνας ή Multicores |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | ΠΕΠ |
| Ονομαστική τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή χαμηλότερος |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Αριθμός πυρήνα | Μονή πυρήνα ή πολλαπλοί πυρήνες |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | ΠΕΠ |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος ή στερεός |
| Πυρήνας αριθμού | Μονή πυρήνα ή πολλαπλοί πυρήνες |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | ΠΕΠ |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~ +200°C |
| Ονομαστική τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή χαμηλότερος |