| Μόνωση | Τεφλόν που μονώνεται |
|---|---|
| Αγωγός | Γυμνό ή επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση υψηλής τάσης |
| Εκτιμημένη τάση | Στιγμιαία υψηλή τάση 3500V |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃ σε +250℃ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική σύνδεση |
|---|---|
| Μόνωση | Καλυμμένο τεφλόν καλώδιο χαλκού |
| Condouctor | Επαργυρωμένο καλώδιο χαλκού |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
| Μέγιστη θερμοκρασία | -60~+250℃ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική σύνδεση |
|---|---|
| Μόνωση | Τεφλόν |
| Condouctor | γυμνός ή ασημένιος καλυμμένος χαλκός |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Μέγιστη θερμοκρασία | -60~+250degree |
| μονωμένος | FEP, μόνωση ETFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~+250°C |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση υψηλής και χαμηλής θερμοκρασίας |
| Διαθέσιμο χρώμα | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, κίτρινος, πορφυρός, καφετής, πράσινος, γκρίζος, μπλε |
| Αριθμός πυρήνων | 1 πυρήνας, 2 πυρήνες, 3 πυρήνες, 4 πυρήνες, 5 πυρήνες… |
| Μόνωση | FEP PFA PTFE που μονώνεται |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 125, 150, 200, 250C |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση υψηλής θερμοκρασίας |
| Αγωγός | επικασσιτερωμένος χαλκός, ασημένιος καλυμμένος, νικέλιο-ντυμένος χαλκός |
| Μετρητής καλωδίων | 32gauge σε 10gauge |
| Εφαρμογή | Για θερμίστορ PTC, Ηλεκτρικά μηχανήματα |
|---|---|
| Υλικά αγωγών | Επάργυρος ή γυμνός χαλκός |
| Μόνωση | Τυλιγμένο φιλμ PTFE |
| Χαρακτηριστικά | Θερμική αντίσταση |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60 ~+250℃ |
| μονωμένος | FEP, PFA, ETFE, PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃~+250℃, -65°C ~+200°C |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
| Διαθέσιμο χρώμα | Άσπρος, κίτρινος, πορφυρός, πράσινος, γκρίζος, μπλε, κόκκινος, ο Μαύρος… |
| Αριθμός πυρήνων | Ενιαίο πυρήνας ή Multicores |
| Μόνωση | FEP, ETFE, PFA ή PTFE που μονώνονται |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃~250℃ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, ιώδης, πράσινος, καφετής, διαφανής, γκρίζος, μπλε, πορτοκαλής, άσπρος, μαύρος |
| Υπηρεσία | Ο ODM cOem δέχεται |
| Μόνωση | Μόνωση FEP, ETFE, PFA ή PTFE |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | 150,200,250degree |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση θέρμανσης |
| Χρώμα | Σαν requirments πελατών |
| Μετρητής καλωδίων | Δύο πυρήνας, 32AWG~1/0AWG |
| Μόνωση | Τεφλόν Fep Pfa Ptfe που μονώνεται |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία εργασίας | -65℃~+150℃ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
| Αγωγός | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| Μετρητής καλωδίων | 32awg στο μετρητή 10awg |