| Εφαρμογή | Για το ηλεκτρονικό όργανο |
|---|---|
| Μόνωση | Ταινία PTFE που μονώνεται |
| Condouctor | Το ασήμι κάλυψε το προσαραγμένο καλώδιο χαλκού |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Μέγιστη θερμοκρασία | -60~+250 βαθμός |
| Εφαρμογή | Για τα ηλεκτρονικά όργανα |
|---|---|
| Μόνωση | PTFE που ντύνεται |
| Condouctor | Επάργυρα |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση υψηλής θερμοκρασίας |
| Μέγιστη θερμοκρασία | -60~+250 βαθμός |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική σύνδεση |
|---|---|
| Condouctor | Καλυμμένος ασήμι χαλκός, που προσαράσσουν |
| Μόνωση | Που μονώνεται PTFE |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | 250℃ υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Εκτιμημένη τάση | -60℃~+250℃ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική σύνδεση |
|---|---|
| Μόνωση | Τεφλόν Ptfe ICoated |
| Condouctor | Ασημένιο καλώδιο χαλκού επένδυσης |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση θέρμανσης |
| Μέγιστη θερμοκρασία | -60~+250℃ |
| Εφαρμογή | Για PTC τις θερμικές αντιστάσεις, ηλεκτρικά συστατικά |
|---|---|
| Υλικά αγωγών | Ασήμι, χαλκός νικελίου ή χαλκός |
| Μόνωση | PTFE που μονώνεται |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση θερμότητας |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60 ~+250 βαθμός |
| Μονωμένο | Μόνωση FEP, ETFE, PFA ή PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~ +200°C, -60℃~250℃ |
| Χαρακτηριστικά | Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Βιολετί, Πράσινο, Καφέ, Διαφανές, Γκρι, Μπλε, Λευκό, Μαύρο |
| Υπηρεσία | OEM ODM Αποδοχή |
| Μόνωση | PFA PTFE FEP ETFE |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία εργασίας | -65℃~+250℃ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Αγωγός | ασήμι που ντύνεται |
| Μετρητής καλωδίων | 32awg σε 10awg |
| Μόνωση | PTFE που μονώνεται τεφλόν |
|---|---|
| Αγωγός | Γυμνό καλώδιο χαλκού |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση θερμότητας |
| Εκτιμημένη τάση | AC250V ή κατωτέρω |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃ ~ +180℃ |
| Μόνωση | FEP, ETFE, PFA, PTFE που μονώνεται |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65~+250℃, -65 ~+200°C |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Διαθέσιμο χρώμα | Άσπρος, κίτρινος, πορφυρός, πράσινος, μαύρος, γκρίζος, μπλε, κόκκινος |
| Αριθμός πυρήνων | Ενιαίος πυρήνας ή πολυ πυρήνες |
| μόνωση | FEP, ETFE, PFA, μόνωση PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 65~+250 βαθμός, -65 ~+200 βαθμός |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση θέρμανσης |
| Διαθέσιμο χρώμα | Άσπρος, κίτρινος, ιώδης, πράσινος, μαύρος, γκρίζος, μπλε, κόκκινος |
| Αριθμός πυρήνων | Ενιαίος πυρήνας ή πολυ πυρήνες |