| Μόνωση | ETFE FEP PFA PTFE μόνωση |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 200, 250 C |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό στη θερμότητα σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Αγωγός | επικασσιτερωμένος χαλκός, επάργυρος, επικαλυμμένος με νικέλιο χαλκός |
| Μετρητής σύρματος | 18 20 22 24 26 AWG |
| Μόνωση | PTFE που τυλίγεται |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 200, 250C |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας πυρίμαχος |
| Αγωγός | επικασσιτερωμένος χαλκός, ασημένια καλυμμένη, ντυμένος νικέλιο χαλκός |
| Μετρητής καλωδίων | 14AWG |
| Μόνωση | Μόνωση ETFE,FEP,PTFE,PFA |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία εργασίας | 150.200, 250C |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
| Αγωγός | Ασημένιο καλώδιο |
| Μετρητής καλωδίων | 18 AWG κ.λπ. |
| Μονωμένο | FEP, ETFE, PFA ή PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~+200°C, -65℃~+250℃ |
| Χαρακτηριστικά | Αντιθερμικό |
| Διαθέσιμο χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μωβ, Πράσινο, Γκρι, Μπλε, Λευκό, Μαύρο... |
| Αριθμός πυρήνα | Μονός πυρήνα, 2 πυρήνες, 3 πυρήνες, 4 πυρήνες, 5 πυρήνες... |
| Μονωμένο | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~+200°C |
| Χαρακτηριστικά | Αντιθερμικό |
| Διαθέσιμο χρώμα | Μωβ, Πράσινο, Γκρι, Μπλε, Λευκό, Κίτρινο, Κόκκινο, Μαύρο |
| Αριθμός πυρήνα | 1 ΠΥΡΗΝΑ |
| Μόνωση | ETFE, FEP, PFA, ΜΌΝΩΣΗ PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | Μέγιστο 250℃ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση υψηλής θερμοκρασίας |
| Αγωγός | Επικασσιτερωμένος ή ασημένιος που ντύνεται |
| Μετρητής καλωδίων | 32awg~10awg |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Μόνωση | ΠΕΠ |
| Ονομαστική τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή χαμηλότερος |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Μόνωση | ΠΕΠ |
| Ονομαστική τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή χαμηλότερος |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιος Χαλκός, Επάργυρος Χαλκός ή Επικασσιτερωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 26Awg |
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 600 V |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επάργυρος χαλκός ή επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 24 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | ΠΕΠ |
| Ονομαστική τάση | 600 V |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |