| Υλικό αγωγού | Ασημένιο επίστρωμα |
|---|---|
| Μόνωση | Μόνωση PTFE |
| Ονομαστική τάση | 220V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Καλωδίου | 0.5MM2 |
| Υλικό αγωγού | Γυμνός χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | Μόνωση PTFE |
| Ονομαστική τάση | AC 220V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Καλωδίου | 24AWG |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική σύνδεση |
|---|---|
| Μόνωση | PTFE που μονώνεται |
| Condouctor | Ασήμι που καλύπτεται |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
| Μέγιστη θερμοκρασία | -60~+250℃ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική σύνδεση |
|---|---|
| Μόνωση | Μονωμένο PTFE τεφλόν |
| Condouctor | Καλυμμένο ασήμι καλώδιο χαλκού |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
| Μέγιστη θερμοκρασία | -60~+250degree |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική σύνδεση |
|---|---|
| Μόνωση | ΜΌΝΩΣΗ PFA PTFE ETFE FEP |
| Condouctor | γυμνός χαλκός που προσαράσσουν, ασημένιος καλυμμένος χαλκός |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
| Μέγιστη θερμοκρασία | -60~+250degree |
| Μονωμένο | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65 ~+200°C, -65 ~+250℃ |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό στη θερμότητα, Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Διαθέσιμο χρώμα | Κίτρινο, Μωβ, Πράσινο, Γκρι, Μπλε, Πορτοκαλί, Λευκό, Κόκκινο, Μαύρο... |
| Αριθμός πυρήνα | Single Core ή Multicores |
| Μονωμένο | PFA, PTFE, FEP, ETFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~+250°C |
| Χαρακτηριστικά | Αντιθερμικό |
| Διαθέσιμο χρώμα | Μωβ, Πράσινο, Γκρι, Μπλε, Λευκό, Κίτρινο, Κόκκινο, Μαύρο |
| Αριθμός πυρήνα | 1 Core, 2 Core, 3 Core, 4 Core |
| Μονωμένος | FEP, ETFE, PFA Ή PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~+200°C, -65℃~+250℃ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Ανθεκτικός στη θερμότητα |
| Διαθέσιμο χρώμα | Κίτρινος, πορφυρός, πράσινος, γκρίζος, μπλε, άσπρος, κόκκινος, ο Μαύρος… |
| Αριθμός πυρήνων | Ο ενιαίος πυρήνας, 2 πυρήνες, 3 πυρήνες, 4 αφαιρεί τον πυρήνα, πυρήνας 5… |
| Μόνωση | Μόνωση PTFE, |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 250℃ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση υψηλής θερμοκρασίας |
| Αγωγός | ασήμι που ντύνεται |
| Μετρητής καλωδίων | 32awg~10awg |
| Εφαρμογή | Για την ηλεκτρική συσκευή |
|---|---|
| Μόνωση | Ταινία PTFE |
| Condouctor | Καλυμμένο ασήμι καλώδιο χαλκού |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Μέγιστη θερμοκρασία | -60~+250℃ |