| Υλικό αγωγού | Κονσερβοποιημένος Χαλκός, Κονσερβοποιημένος Επιμεταλλωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, Επικασσιτερωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Εφαρμογή | Για ηλεκτρονικές συσκευές και συσκευές, Για αεροσκάφη, πλοία και άλλες συσκευές |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, Επικασσιτερωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Εφαρμογή | Για ηλεκτρονικές συσκευές και συσκευές, Για αεροσκάφη, πλοία και άλλες συσκευές |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, Επικασσιτερωμένος Χαλκός ή Επικασσιτερωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Εφαρμογή | Για ηλεκτρονικές συσκευές και συσκευές, Για αεροσκάφη, πλοία και άλλες συσκευές |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | ΠΕΠ |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~ +200°C |
| Ονομαστική τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή χαμηλότερος |
| Υλικό αγωγού | Επικασσιτερωμένο σύρμα χαλκού, Επιχρυσωμένο σύρμα χαλκού |
|---|---|
| Μόνωση | Μόνωση FEP |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος ή στερεός |
| Πυρήνας αριθμού | Μονός πυρήνα, 2 πυρήνες, 3 πυρήνες, 4 πυρήνες, 5 πυρήνες |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~ +200°C |
| Υλικό αγωγού | Ντυμένο αργίλιο χαλκού |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | PTFE |
| Εφαρμογή | θέρμανση, Τα όργανα χρησιμοποιούνται για συνδέσεις ελέγχου σήματος |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Τύπος | Μονωμένος |
| Υλικό αγωγού | Επικασσιτερωμένη επικάλυψη ή επάργυρη |
|---|---|
| Μόνωση | Μόνωση FEP |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Καλωδίου | 32 awg ~ 1/0 awg |
| Υλικό αγωγού | Άλλα, από χάλυβα ή χάλυβα |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | ΠΕΠ |
| Εφαρμογή | Για ηλεκτρονικές συσκευές και συσκευές |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Τύπος | Μονωμένος |
| Μόνωση | FEP που μονώνεται |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃~200℃ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση 200 βαθμού |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, ιώδης, πράσινος, καφετής, διαφανής, γκρίζος, μπλε, πορτοκαλής, άσπρος, μαύρος |
| Υπηρεσία | Ο ODM cOem δέχεται |