| Μόνωση | Τεφλόν PTFE που μονώνεται |
|---|---|
| Αγωγός | Γυμνό ή επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Ανθεκτικός στη θερμότητα |
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 130V |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃ ~ +250℃ |
| Εφαρμογή | Για τις ηλεκτρικές συσκευές |
|---|---|
| Condouctor | Καλυμμένο ασήμι καλώδιο χαλκού |
| Μόνωση | PTFE που τυλίγεται |
| χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Καλή αντίσταση θερμοκρασίας |
| Εκτιμημένη τάση | -60~+250 βαθμός |
| Εφαρμογή | Για τα ηλεκτρικά όργανα |
|---|---|
| Καλώδιο Condouctor | Καλυμμένο ασήμι καλώδιο χαλκού |
| Μόνωση | PTFE που μονώνεται |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Εκτιμημένη τάση | -60~+250 βαθμός |
| Υλικό αγωγού | SPC |
|---|---|
| Μόνωση | Πτέρυγα |
| Ονομαστική τάση | AC 220V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Καλωδίου | 28AWG |
| Μόνωση | Μόνωση PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃~250℃ |
| Χαρακτηριστικά | Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες 250 μοιρών |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Βιολετί, Πράσινο, Καφέ, Διαφανές, Γκρι, Μπλε, Πορτοκαλί, Λευκό, Μαύρο |
| Υπηρεσία | OEM ODM Αποδοχή |
| Εφαρμογή | Για τον υπαίθριο φωτισμό, PTC θερμικές αντιστάσεις |
|---|---|
| Υλικά αγωγών | Καλυμμένος ασήμι χαλκός |
| Μονωμένος | Περικάλυμμα ταινιών PTFE |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | 250℃ υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃~+250℃ |
| Εφαρμογή | Για τον εξοπλισμό πετρελαίου, ηλεκτρικά μηχανήματα |
|---|---|
| Υλικά αγωγών | Καλυμμένος ασήμι χαλκός ή γυμνός χαλκός |
| Μονωμένος | PTFE που τυλίγεται |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃~+250℃ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός και ηλεκτρικές συσκευές, εσωτερική σύνδεση καλωδίωσης οργάνων |
|---|---|
| Υλικά αγωγών | Γυμνός προσαραγμένος χαλκός |
| Μόνωση | Τύλιγμα ταινιών PTFE |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση θερμότητας |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃ ~+200℃ |
| Εφαρμογή | Για την ηλεκτρονική συσκευή |
|---|---|
| Μόνωση | Που δένεται με ταινία PTFE και που συμπυκνώνεται |
| Condouctor | Προσαραγμένο ασημένιο καλυμμένο καλώδιο χαλκού |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60~+250℃ |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | Πτέρυγα |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Καλωδίου | 6 μετρητής, 8 μετρητής, 10 μετρητής, 12 μετρητής |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |