| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600V και παρακάτω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, συμπαγές ή λανθάνον |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600 ή κάτω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, συμπαγές ή λανθάνον |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, ασημένιος χαλκός, κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600V και παρακάτω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, συμπαγές ή λανθάνον |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιο επιχρυσωμένο χαλκό ή κονσερβοποιημένο χαλκό |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600V και παρακάτω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, συμπαγές ή λανθάνον |
| Υλικό αγωγού | Επάργυρα |
|---|---|
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Καλωδίου | 36AWG ~ 3/0AWG |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιο επιχρυσωμένο χαλκό ή κονσερβοποιημένο χαλκό |
|---|---|
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600V και παρακάτω |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃~+250℃ |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, συμπαγές ή λανθάνον |
| Υλικό αγωγού | Επικασσιτερωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600V και παρακάτω |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃~+250℃ |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, συμπαγές ή λανθάνον |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιο επιχρυσωμένο χαλκό ή κονσερβοποιημένο χαλκό |
|---|---|
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600V και παρακάτω |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃~+250℃ |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, συμπαγές ή λανθάνον |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιο επιχρυσωμένο χαλκό ή κονσερβοποιημένο χαλκό |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600V και παρακάτω |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃~+250℃ |
| Υλικό αγωγού | Επάργυρος Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | Μόνωση PFA |
| Ονομαστική τάση | AC 600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Καλωδίου | 24AWG |