| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | ΠΕΠ |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Ονομαστική τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή κατωτέρω |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -65~+200ºC |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιος Χαλκός, Επάργυρος Χαλκός ή Επικασσιτερωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 26Awg |
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 600 V |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιος Χαλκός, Επάργυρος Χαλκός ή Επικασσιτερωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 26Awg |
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 600 V |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιος Χαλκός, Επάργυρος Χαλκός ή Επικασσιτερωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 26Awg |
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 600 V |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 300V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Πυρήνας αριθμού | Μονή πυρήνα ή πολλαπλοί πυρήνες |
| Μόνωση | Τεφλόν FEP που ντύνεται |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | +200℃ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | +200℃ υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Χρώμα | 11 χρώματα |
| Υπηρεσία | Προσαρμοσμένη υπηρεσία |
| Μονωμένος | FEP που μονώνεται τεφλόν |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | +200℃ |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε, άσπρο, μαύρο, κιτρινοπράσινο, καφετί κ.λπ. |
| Υπηρεσία | Προσαρμοσμένη υπηρεσία |
| Μόνωση | Εξωθημένο Fep που μονώνεται |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | +200℃ |
| Χαρακτηριστικό | Εύκαμπτος, ένδυση-αντίσταση |
| Μετρητής καλωδίων | 16AWG κ.λπ. |
| Υλικό αγωγών | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| Υλικά μόνωσης | FEP που μονώνεται |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃~200℃ |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικός στη θερμότητα |
| Μετρητής καλωδίων | 26AWG κ.λπ. |
| Υλικό αγωγών | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| Μόνωση | Τεφλόν που καλύπτεται |
|---|---|
| Αγωγός | Νικέλινο καλώδιο χαλκού |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Εκτιμημένη τάση | 250V ή 600V |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |