| Υλικό αγωγού | Επιχρωμιωμένος |
|---|---|
| Διάμετρος | 22 AWG |
| Μόνωση | FEP που ντύνεται |
| Ονομαστική τάση | AC600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Υλικό αγωγού | Κονσερβοποιημένος Χαλκός, Κονσερβοποιημένος Επιμεταλλωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Κονσερβοποιημένος Χαλκός, Κονσερβοποιημένος Επιμεταλλωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή κατωτέρω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Κονσερβοποιημένος Χαλκός, Κονσερβοποιημένος Επιμεταλλωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή κατωτέρω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600 ή κάτω |
| Εφαρμογή | θέρμανση, Για ηλεκτρονικό εξοπλισμό και συσκευές, εσωτερική καλωδίωση οργάνων |
| Μονωμένος | Τεφλόν FEP |
|---|---|
| Χαμηλή θερμοκρασία ανθεκτική | -65℃ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Χρώμα | 9 βασικά χρώματα (εξατομικεύσιμα) |
| Υπηρεσία | Ο ODM cOem δέχεται |
| Μονωμένος | FEP που μονώνεται |
|---|---|
| Emperature εργασίας | -65℃~+200℃ |
| Χαρακτηριστικό | Χαμηλή και υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Μετρητής καλωδίων | 22AWG κ.λπ. |
| Υλικό αγωγών | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| Μονωμένα υλικά | FEP που μονώνεται |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | 200 βαθμός |
| Χαρακτηριστικό | Γήρανση ανθεκτική |
| Μετρητής καλωδίων | 18AWG κ.λπ. |
| Υλικό αγωγών | Καλυμμένο ασήμι καλώδιο χαλκού |
| Μόνωση | ETFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃~150℃ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Ανθεκτικός στη θερμότητα |
| Χρώμα | Κίτρινος, κόκκινος, ιώδης, πράσινος, καφετής, διαφανής, γκρίζος, μπλε, πορτοκαλής, άσπρος, μαύρος |
| Υπηρεσία | Ο ODM cOem δέχεται |
| Μονωμένος | Μόνωση ETFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃~150℃ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Ανθεκτικός στη θερμότητα |
| Χρώμα | Κίτρινος, κόκκινος, πράσινος, καφετής, διαφανής, γκρίζος, μπλε, πορτοκαλής, άσπρος, μαύρος, πορφυρός |
| Υπηρεσία | COEM/ODM |