| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | Πτέρυγα |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος ή στερεός |
| Διατομή | 0.05-3mm2 |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 24 AWG, 22 AWG, 26 AWG, 28 AWG, 20 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | PTFE |
| Ονομαστική τάση | 600V ή κάτω, 600V ή κάτω |
| Εφαρμογή | Θέρμανση, που χρησιμοποιείται για ηλεκτρικά μηχανήματα, καλώδια αυτοκινήτων, εξωτερικό φωτισμό |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 24 AWG, 22 AWG, 20 AWG, 26 AWG, 28 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | PTFE |
| Ονομαστική τάση | 600V ή κάτω, 600V ή κάτω |
| Εφαρμογή | Θέρμανση, που χρησιμοποιείται για ηλεκτρικά μηχανήματα, καλώδια αυτοκινήτων, εξωτερικό φωτισμό |
| Υλικό αγωγού | Γυμνός χαλκός ή ασημένιο χαλκό |
|---|---|
| Μόνωση | Πτέρυγα |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃~+200℃ |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος ή στερεός |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | Πτέρυγα |
| Ονομαστική τάση | AC600V ή κάτω |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος ή στερεός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃~+200℃ |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | Πτέρυγα |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃~+200℃ |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος ή στερεός |
| Υλικό αγωγού | Χαλκό ή ασημένιο καλώδιο χαλκού |
|---|---|
| Μόνωση | Πτέρυγα |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Ονομαστική τάση | AC220V ή κάτω |
| Καλωδίου | 0,013 ~ 5 τετραγωνικά χιλιοστά |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | Πτέρυγα |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃~+200℃ |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος ή στερεός |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | Πτέρυγα |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃~+200℃ |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος ή στερεός |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιο καλώδιο χαλκού ή γυμνό σύρμα χαλκού |
|---|---|
| Μόνωση | Πτέρυγα |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος ή στερεός |
| Διατομή | 0.05-3mm2 |