| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | ΠΕΠ |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~ +200°C |
| Ονομαστική τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή χαμηλότερος |
| Μονωμένο Υλικό | Υψηλή θερμοκρασία FEP |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας | -65~200℃ |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιος ή Επικασσιτερωμένος Χαλκός |
| Μετρητής | 10AWG~32AWG |
| Χαρακτηριστικά | Αντοχή σε υψηλή θερμοκρασία |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επάργυρος χαλκός ή επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 24 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | ΠΕΠ |
| Ονομαστική τάση | 600 V |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιος Χαλκός, Επάργυρος Χαλκός ή Επικασσιτερωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 26Awg |
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 600 V |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Μόνωση | Εξωθημένο Fep που μονώνεται |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | +200℃ |
| Χαρακτηριστικό | Εύκαμπτος, ένδυση-αντίσταση |
| Μετρητής καλωδίων | 16AWG κ.λπ. |
| Υλικό αγωγών | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| Υλικό αγωγού | Επιχρωμιωμένος |
|---|---|
| Διάμετρος | AWG 12 |
| Μόνωση | FEP που ντύνεται |
| Ονομαστική τάση | AC600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός, Επικασσιτερωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Εφαρμογή | Για ηλεκτρονικές συσκευές και συσκευές, Για αεροσκάφη, πλοία και άλλες συσκευές |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Κονσερβοποιημένος Χαλκός, Κονσερβοποιημένος Επιμεταλλωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή κατωτέρω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, λανθάνον ή συμπαγές |
| Υλικό αγωγού | Επικασσιτερωμένος Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600V και παρακάτω |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃~+250℃ |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, συμπαγές ή λανθάνον |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιο επιχρυσωμένο χαλκό ή κονσερβοποιημένο χαλκό |
|---|---|
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600V και παρακάτω |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃~+250℃ |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, συμπαγές ή λανθάνον |