| Υλικό αγωγού | Χαλκός, ασημένιος χαλκός, κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600V και παρακάτω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, συμπαγές ή λανθάνον |
| Μόνωση | FEP, ETFE, PFA, PTFE που μονώνεται |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65~+250℃, -65 ~+200°C |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Διαθέσιμο χρώμα | Άσπρος, κίτρινος, πορφυρός, πράσινος, μαύρος, γκρίζος, μπλε, κόκκινος |
| Αριθμός πυρήνων | Ενιαίος πυρήνας ή πολυ πυρήνες |
| Κλειδιά | Tefzel Wire |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικότητα στη θερμότητα |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65~+150℃ |
| Διοικητής | Τσιμέντο |
| Χρώμα | 10 βασικά χρώματα |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική σύνδεση |
|---|---|
| Μόνωση | ΜΌΝΩΣΗ PFA PTFE ETFE FEP |
| Condouctor | γυμνός χαλκός που προσαράσσουν, ασημένιος καλυμμένος χαλκός |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
| Μέγιστη θερμοκρασία | -60~+250degree |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιο επιχρυσωμένο χαλκό ή κονσερβοποιημένο χαλκό |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600V και παρακάτω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, συμπαγές ή λανθάνον |
| Insulatio | Τεφλόν ETFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65Degree ~150 βαθμός |
| Χρώμα | Κίτρινος, κόκκινος, πορφυρός, πράσινος, μπλε, άσπρος, ο Μαύρος… |
| Αριθμός πυρήνων | 1 πυρήνας, 2 πυρήνες, 3 πυρήνες, 4 πυρήνες… |
| Μετρητής καλωδίων | 16 AWG, 18 AWG ~ 30Awg… |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | Πτέρυγα |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Καλωδίου | 6 μετρητής, 8 μετρητής, 10 μετρητής, 12 μετρητής |
| Ονομαστική τάση | 600V ή Κάτω |
| Μονωμένος | FEP, ETFE, PFA που μονώνεται |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65~+250°C, -65 ~+200°C |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση θέρμανσης |
| Διαθέσιμο χρώμα | Κόκκινος, άσπρος, μαύρος, κίτρινος, ιώδης, καφετής, πράσινος, γκρίζος, μπλε |
| Αριθμός πυρήνων | ενιαίος πυρήνας |
| Μόνωση | Μόνωση FEP, ETFE, PFA ή PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~ +200°C, -60℃~250℃ |
| Χαρακτηριστικά | Θερμική αντίσταση |
| Διαθέσιμο χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Βιολετί, Πράσινο, Διαφανές, Γκρι, Μπλε, Λευκό, Μαύρο |
| Υπηρεσία | OEM ODM Αποδοχή |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600 ή κάτω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, συμπαγές ή λανθάνον |