| Υλικό αγωγού | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | Μόνωση ETFE |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Εφαρμογή | Για ηλεκτρικό εξοπλισμό, Για ηλεκτρικό εξοπλισμό |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Ονομαστική τάση | 300/300V, 300/500V, 300/300V, 300/500V |
| Εφαρμογή | υπόγειος |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Υπόγειο, Για σταθερή τοποθέτηση, φωτισμό, ηλεκτρικό εξοπλισμό |
| Τύπος αγωγού | Στερεά, Στερεά |
| Τύπος | Μονωμένο |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Υπόγεια, Υπόγεια, Κτίρια Στέγασης Πίνακες ελέγχου Συσκευές |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνω, Λανθάνω |
| Τύπος | Μονωμένα, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RV, RVS, RVB ,RVV, RVP, RVVP |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Υπόγεια, Για εσωτερική καλωδίωση συσκευών, επισκευή τοποθέτησης |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Τύπος | Μονωμένο |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικό, Ως καλώδια σύνδεσης σε νοικοκυριά, συσκευές γραφείου |
| Σακάκι | PVC |
| Τύπος | Χαμηλή Τάση |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Εναέρια, Καλώδιο σύνδεσης ή καλώδιο ονομαστικής τάσης 450/750V |
| Τύπος αγωγού | Χαλκός |
| Τύπος | Μονωμένα, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RVS, RVB ,RVV, RVP/RVP-90, RVVP |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Εναέρια, Καλώδιο σύνδεσης ή καλώδιο ονομαστικής τάσης 450/750V |
| Τύπος αγωγού | Χαλκός |
| Τύπος | Μονωμένα, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RVS, RVB ,RVV, RVP/RVP-90, RVVP |