| Απομόνωση | Μόνωση FEP |
|---|---|
| Διοικητής | Καθαρά σύρματα χαλκού |
| βελονί | ΤΡΕ |
| Πλεονέκτημα | Ελαστικός |
| Διορισμένη τάση | AC380V ή χαμηλότερο |
| Κλειδιά | Tefzel Wire |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65~+150℃ |
| Διοικητής | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| Χρώμα | 10 βασικά χρώματα |
| Κλειδιά | Tefzel Wire |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικότητα στη θερμότητα |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65~+150℃ |
| Διοικητής | Τσιμέντο |
| Χρώμα | 10 βασικά χρώματα |
| Κλειδιά | Tefzel Wire |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65~+150℃ |
| Διοικητής | Τσιμέντο |
| Χρώμα | 10 χρώματα |
| Υλικό αγωγού | Ασημένιο επιχρυσωμένο χαλκό ή κονσερβοποιημένο χαλκό |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | AC600V και παρακάτω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον, συμπαγές ή λανθάνον |
| Υλικό αγωγού | Επάργυρα |
|---|---|
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -60~+250℃ |
| Υλικό αγωγού | Επάργυρα |
|---|---|
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -60~+250℃ |
| Υλικό αγωγού | Επάργυρα |
|---|---|
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Καλωδίου | 36AWG ~ 3/0AWG |
| Υλικό αγωγού | Επάργυρα |
|---|---|
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -60~+250℃ |
| Υλικό αγωγού | Επάργυρα |
|---|---|
| Διάμετρος | AWG 20 |
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |