| Προσαρμοσμένο σύρμα | Τεχνικό φύλλο δεδομένων ή δείγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 32 χλμ. |
| Υπηρεσία | Δέχομαι OEM και ODM |
| Υλικό αγωγού | Κουρέλια από χαλκό ή ασημένιο καλωδιωμένο χαλκό |
| Κατηγορία τάσης | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή κατωτέρω |
| Υλικό αγωγού | Επιχρωμιωμένος |
|---|---|
| Διάμετρος | AWG 12 |
| Μόνωση | FEP που ντύνεται |
| Ονομαστική τάση | AC600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Υλικό αγωγού | Επιχρωμιωμένος |
|---|---|
| Διάμετρος | 22 AWG |
| Μόνωση | FEP που ντύνεται |
| Ονομαστική τάση | AC600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Υλικό αγωγού | Επάργυρα |
|---|---|
| Μόνωση | PFA |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -60~+250℃ |
| Πάχος μόνωσης | 0.15~0.5mm |
|---|---|
| Τύπος αγωγών | Προσαραγμένος |
| Διάμετρος καλωδίου | 32 χλμ. |
| Χρώμα | Ένα χρώμα ή δύο χρώματα |
| Μήκος συσκευασίας | 100 μέτρα ανά ρολό ή 305 μέτρα ανά ρολό |