| Υλικό αγωγού | Χαλκός, επικασσιτερωμένος χαλκός ή επάργυρος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος | 22 AWG |
| Μονωτικό Υλικό | ΕΤΦΕ |
| Ονομαστική τάση | AC 300V ή Κάτω |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική σύνδεση |
|---|---|
| Μόνωση | ΜΌΝΩΣΗ PFA PTFE ETFE FEP |
| Condouctor | γυμνός χαλκός που προσαράσσουν, ασημένιος καλυμμένος χαλκός |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
| Μέγιστη θερμοκρασία | -60~+250degree |
| Μόνωση | FEP, ETFE, PFA, PTFE που μονώνεται |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65~+250℃, -65 ~+200°C |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Διαθέσιμο χρώμα | Άσπρος, κίτρινος, πορφυρός, πράσινος, μαύρος, γκρίζος, μπλε, κόκκινος |
| Αριθμός πυρήνων | Ενιαίος πυρήνας ή πολυ πυρήνες |
| Προσαρμοσμένο σύρμα | Τεχνικό φύλλο δεδομένων ή δείγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 32 χλμ. |
| Υπηρεσία | Δέχομαι OEM και ODM |
| Υλικό αγωγού | Κουρέλια από χαλκό ή ασημένιο καλωδιωμένο χαλκό |
| Κατηγορία τάσης | Εναλλασσόμενο ρεύμα 600V ή κατωτέρω |
| Μόνωση | FEP Insulateion |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | Μέγιστο +200℃ |
| χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Χρώμα | Διαφανές χρώμα ή ως απαιτήσεις |
| Μετρητής καλωδίων | μετρητής 32~10 |
| Υλικό αγωγού | Γυμνός χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση | Μόνωση PTFE |
| Ονομαστική τάση | AC 220V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Καλωδίου | 24AWG |
| Μόνωση | Τεφλόν μόνωση |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 125, 150, 200, 250degree |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλό tempreture ανθεκτικό |
| Αγωγός | Ασήμι που καλύπτεται |
| Μετρητής καλωδίων | 32gauge σε 10gauge |
| Μόνωση | FEP |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65 Degree~ +200 βαθμός |
| Αριθμός πυρήνων | Ενιαίο πυρήνας ή Multicores |
| Μετρητής καλωδίων | 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24AWG |
| Αγωγός | Ασήμι που καλύπτεται ή κονσερβοποιημένος καλυμμένος χαλκός |
| Τεχνική θερμοκρασία | 200 βαθμός |
|---|---|
| Ελεύθερο δείγμα | 1 έως 5 μέτρα |
| χαρακτηριστικά | Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Υλικό μόνωσης | Μόνωση FEP |
| Πάχος μόνωσης | 0.15~0.5mm |
| Πάχος μόνωσης | 0.15~0.5mm |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Μονωμένο FEP καλώδιο |
| Τύπος αγωγών | Προσαραγμένος |
| Πλεονεκτήματα | αντίσταση υψηλής και χαμηλής θερμοκρασίας |
| Υπηρεσία | Δέχομαι OEM και ODM |