| Υλικό αγωγού | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | Tefzel μονωμένο |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -65~150℃ |
| Υλικό αγωγού | Επικασσιτερωμένος |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | Μόνωση Tefzel ETFE |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Εφαρμογή | Για ηλεκτρικό εξοπλισμό, Για ηλεκτρικό εξοπλισμό |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Υλικό αγωγού | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | Μόνωση ETFE |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Εφαρμογή | Για ηλεκτρικό εξοπλισμό, Για ηλεκτρική συσκευή |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Υλικό αγωγού | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | Μόνωση ETFE |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Εφαρμογή | Για ηλεκτρικό εξοπλισμό, Για ηλεκτρικό εξοπλισμό |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |