| Μονωμένο | PFA, PTFE, FEP, ETFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~+250°C |
| Χαρακτηριστικά | Αντιθερμικό |
| Διαθέσιμο χρώμα | Μωβ, Πράσινο, Γκρι, Μπλε, Λευκό, Κίτρινο, Κόκκινο, Μαύρο |
| Αριθμός πυρήνα | 1 Core, 2 Core, 3 Core, 4 Core |
| Μόνωση | Τεφλόν που μονώνεται |
|---|---|
| Αγωγός | Γυμνό ή επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση θερμότητας |
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 130V ή κατωτέρω |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60℃ ~ +250degree |
| Μονωμένο | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65°C ~+200°C |
| Χαρακτηριστικά | Αντιθερμικό |
| Διαθέσιμο χρώμα | Μωβ, Πράσινο, Γκρι, Μπλε, Λευκό, Κίτρινο, Κόκκινο, Μαύρο |
| Αριθμός πυρήνα | 1 ΠΥΡΗΝΑ |
| Υλικό αγωγού | Ντυμένο αργίλιο χαλκού |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | PTFE |
| Εφαρμογή | θέρμανση, Τα όργανα χρησιμοποιούνται για συνδέσεις ελέγχου σήματος |
| Τύπος αγωγού | Απομεμονωμένος |
| Τύπος | Μονωμένος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικό, Ως καλώδια σύνδεσης σε νοικοκυριά, συσκευές γραφείου |
| Σακάκι | PVC |
| Τύπος | Χαμηλή Τάση |
| Μόνωση | Εξωθημένο Fep που μονώνεται |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | +200℃ |
| Χαρακτηριστικό | Εύκαμπτος, ένδυση-αντίσταση |
| Μετρητής καλωδίων | 16AWG κ.λπ. |
| Υλικό αγωγών | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| Μονωμένος | Τεφλόν ETFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+150/200℃ |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, ηλεκτρονικός εξοπλισμός, αισθητήρες θερμοκρασίας |
| Διαθέσιμα χρώματα | 9 χρώματα |
| Αγωγός | Επικασσιτερωμένος καλυμμένος προσαραγμένος χαλκός |
| Απομόνωση | Μόνωση FEP |
|---|---|
| Διοικητής | Καθαρά σύρματα χαλκού |
| βελονί | ΤΡΕ |
| Πλεονέκτημα | Ελαστικός |
| Διορισμένη τάση | AC380V ή χαμηλότερο |
| Μονωμένος | ETFE |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65 ~+150/200℃ |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, ηλεκτρονικός εξοπλισμός, αισθητήρες θερμοκρασίας |
| Διαθέσιμα χρώματα | Άσπρος, πράσινος, πορφυρός, γκρίζος, μπλε, μαύρος, πορφυρός, κίτρινος. |
| Υλικά αγωγών | Επικασσιτερωμένος προσαραγμένος χαλκός |
| Μονωμένα υλικά | FEP που μονώνεται |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | 200 βαθμός |
| Χαρακτηριστικό | Γήρανση ανθεκτική |
| Μετρητής καλωδίων | 18AWG κ.λπ. |
| Υλικό αγωγών | Καλυμμένο ασήμι καλώδιο χαλκού |